Контакты   Реклама на проекте   Добавить в избранное
Разместить баннер, рекламу на мебельном портале
мебель в Киеве, мебельный портал ALLMEBEL.com.ua
Каталог мебели Сантехника Климат, кондиционеры, вентиляция, отопление Напольные покрытия Для кухни
Интерьер Двери Свет, люстры, светильники, выключатели Домашний текстиль Чистая вода, фильтры для воды
Главная Каталог фирм Скидки компаний Новости Статьи Объявления Условия участия
Статьи Мебель

Разделы (статьи):
  Мебель     Интерьер Дизайн     Сантехника     Двери Замки     Климат Кондиционирование Отопление     Свет     Напольные покрытия     Домашний текстиль     Для кухни Посуда Электроприборы     Чистая вода Фильтры для воды  

статьи

Фен шуй ліжко, що створює гармонію

Китайське філософською учення Фен-Шуй направлене на отримання людиною гармонії із зовнішнім світом і собою через правильну організацію простору, в якому він знаходиться. Древні китайські імператори, що володіли секретами Фен-Шуй, свято берегли ці секрети, вважаючи, що їх правильне використання здатне з будь-якої людини зробити господаря життя, удачливого в справах, і, звичайно ж, в коханні.

Одним з напрямів Фен-Шуй є отримання гармонії подружнього життя і направлено його на організацію інтер'єру спальні.

Майстра Фен-Шуй говорять про те, що по тому як і де ви спите можна сказати все про ваше життя. Велике значення має розташування і планування спалень в будинку і її форма. Вибране місце для спальні має бути розташоване в зоні Ци - зоні кохання, гармонії чоловічого і жіночого начала. Проте неправильне розташування меблів, невдале колірне рішення або додавання в інтер'єр спальні недопустимих по Фен-Шуй елементів декору здатне порушити цю гармонію. 

Найголовнішим джерелом енергії Ци є подружнє ліжко, форма, колір, узголів'я і правильне розташування якого здатне як врятувати стосунки, так і зруйнувати їх. Саме тому, ще в древньому Китаї першим в будинку знаходила своє місце відповідно до Фен Шуй ліжко, а весь останній простір будинку організовувався відповідно до того, де стоятиме подружнє ложе. 

Фен Шуй ліжко. Яке воно?

У Китаї до вибору ліжка відносяться особливо уважно. Ліжко Фен-шуй не має бути круглим. Це руйнує енергію Ци, яка вимагає наявність правильних ліній і кутів. Неприйнятне і ліжко з надувним матрацом або, замінюючий ліжко гідроматрас. Перша умова при виборі ліжка по Фен-Шуй є його стійкість і надійність. Саме тому в ліжка мають бути міцні стійкі ніжки, які міцно стоятимуть на підлозі.
Подружнє ліжко має бути цілісним і широким. Диван, що складається навпіл, як ліжко для чоловіка і дружини не підходить. І навіть зрушені разом два вузькі ліжка не будуть ідеальним ложем, оскільки це завжди будуть дві половини і одним цілим вони не стануть. На такому ліжку гармонійні подружні стосунки неможливі. Навіть мінімальна відстань між двома половинками ліжка принесе розбрат в стосунки. 

Фен Шуй ліжко без узголів'я не підходить. Воно має бути лише прямокутним, тим самим символізуючи надійність і міцність стосунків. 

Варто враховувати і колірне рішення, в якому оформлено ліжко. Це відноситься і до вибору постільної білизни. Не можна використовувати сині, червоні відтінки і кольори, що нагадують звірине забарвлення. Як би не була красива леопардова постільна білизна, на подружньому ліжку йому не місце. Сині кольори відносяться до кольору води, якій не місце в спальні. Разом з водою витікає енергія Ци, тому навіть плакати в спальні не рекомендується. Майстра Фен-Шуй рекомендують - якщо ви хочете відновити і різноманітити родинні стосунки - поміняйте ліжко і все постільне приладдя. Нові відкриття і оновлені стосунки вам гарантовані. 

Як правильно поставити ліжко Фен Шуй?

Розташування ліжка по Фен Шуй - один з найважливіших моментів, який необхідно враховувати при організації інтер'єру квартири. Те, як повинне стояти ліжко розраховується з суми чисел ГУА, яке в кожного з подружжя своє. 

Якщо ж отримане число диктує неможливе розташування ліжка, то знаючий майстер Фен Шуй як поставити ліжко обов'язково підкаже, керуючись загальноприйнятим правилам. Не прийнятне розташування ліжка по діагоналі. Не рекомендується ставити ліжко спинкою до вікна.

Узголів'я ліжка Фен Шуй визначає так - воно повинне стикатися із стіною, тим самим створюється додаткова опора, і енергія Ци знаходиться в захищеному стані. Найзгубнішим для родинних стосунків є, розташоване напроти ліжка дзеркала. Воно здатне занапастити всі зусилля, оскільки гармонія родинного і сексуального життя віддзеркалень не любить. 

Якщо ви правильно розташуєте Фен Шуй ліжко і послідуєте всім цим порадам, у вашій спальні назавжди поселятися кохання і гармонія родинних стосунків.При перепечатке статьи активная ссылка на ALLMEBEL.com.ua обязательна
Также смотрите статьи:
Вічна класика - коване ліжко
Кожен кований предмет - це вічне мистецтво, яке з роками набуває розмаху популярності. Все тому, що ковані вироби довговічні, неймовірно красиві і стійкі до всіх чинників. Це безсмертна і надійна краса, яка додасть шик інтер'єру, наповнить його благородством ...
Мода на комоди
Історія появи і зміни комода цікава, і вирушає в глиб століть.Комоди з'явилися вперше завдяки збільшенню об'єму скринь. Аби дотягнутися до дна глибокої скрині доводилося приставляти до нього лавку або робити внизу висувний ящик. Він-то і став революційним ...
Передпокій Корисні поради
Прожитковий мінімум або без чого не обійтися Часто нас з головою накриває спокусу звільнити якомога більше простору, обійтися мінімумом меблів і викинути максимум непотрібних речей. І ось, нарешті, передпокій стає спартанськи пустинним. Межа мріянь? ...
Комментарии

CopyRight 2007-2013
Создание www.WEB2B.com.ua